משאית
מה חדש daniel  

כל מה שרציתם לדעת על מצבר למשאית

המשאית היא כלי תחבורה גדול המשמש בעיקר להובלת דברים כבדים ולמגוון רחב של עבודות. בדומה לשאר כלי הרכב הממונעים גם המשאית היא בעלת רכיבים שונים המניעים את המשאית ואחד מהם זהו המצבר אך בשונה מכלי רכב פרטיים מצבר של משאית אמור להיות חזק ואיכותי ולא רק כדי להפעיל את צופר האויר הגדול והמאיים שלה  אלא כדי לתת למשאית כח לנוע ולהפעיל את כל הרכיבים החיוניים כדי שהמשאית תעבוד כמו שצריך. זה לא מספיק רק טעינה חזקה של המצבר על המצבר להיות מותאם חזק ויציב לפעילות תקינה של המשאית.

מה ההבדל בין מצבר של משאית למצבר של רכב פרטי?

מצברים למשאיות הינם גדולים במיוחד ודורשים שטח אחסון גדול ורב אך למעשה הגודל של המצבר מעיד על חלקים ורכיבים רבים בתוך המצבר ששונים בגודלם ממצבר של רכב פרטי.

כמו בכל כלי רכב גם למשאיות יש גדלים ומשקלות שונים ורשיונות נהיגה שונים לכל משאית ניתן לעיין באתר משרד התחבורה על סוגי משאיות והרשיון המתאים להם ולכן גם במצברים  יש צורך להתאים את גודל המצבר לגודל המשאית כמובן לפי צריכת החשמל של המשאית ולפי הוראות היצרן לרוב משאיות פועלות על מצברים שמספקים 24 וולט בשונה מרכבים פרטיים שאצלם המצבר מספק 12 וולט.

מה מומלץ מצבר חדש או משומש?

חשוב לזכור כי מחירי מצברים למשאיות שונים וגבוהים בהרבה ממחירי מצברים לרכבים פרטיים ישנו הפרש של עשרות אחוזים במחירים של מצברים בין רכב פרטי למשאית. לכן תמיד מתעוררת השאלה האם כדאי לרכוש מצבר משומש שעולה פחות ממחיר של מצבר חדש. אך אם ברכב פרטי השימוש בו הוא פרטי או משפחתי במשאית השימוש המרכזי בה הוא לשם עבודה וכל בעל משאית יוכל להגיד כי יום אחד שהמשאית אינה עובדת שווה הרבה כסף לכן ההמלצה של כל נהגי המשאיות בארץ ובעולם היא תמיד לרכוש מצבר חדש למשאית מצבר משומש לרוב אינו מחזיק הרבה זמן מעמד ויש צורך להחליפו לאחר תקופה קצרה לעומת מצבר חדש המגיע עם אחריות ארוכה ואורך חיים ארוך בהרבה. כאשר מדובר במצברים למשאית כפי שציינו מקודם ימי עבודה במשאיות שווים הרבה כסף והפסד של יום עבודה הוא נזק כלכלי עצום לכן כדאי להשקיע במצבר איכותי למשאית כדי שהמשאית לא תתקע ויהיו הפסדים של ימי עבודה.

משאית
משאית

לרוב מצברים למשאיות לא ניתן להשיג בכל חנות של אביזרי רכב וכמו שמוסך רגיל אינו מטפל במשאיות כך לא תוכלו למצוא מצבר למשאית ברוב המוסכים אלא רק באלו המטפלים במשאיות. מוסכים שכלאו בוודאי יגבו הרבה כסף עבור מצבר למשאית היות וגם הם מעוניינים להרויח כמה אחוזים ממחיר המצבר אך כיום ניתן להשיג מצבר למשאית במחירים זולים בהרבה מנאשר תמצאו במקומות אחרים ספק מצברים יוכל בקלות להעניק לכם מצבר איכותי למשאית במחיר מוזל ואף לקבל את המצבר עד למקום בו אתם נמצאים וכמובן התקנה מקצועית בנוסף.

ספק מצברים הוא חברה שכל עיסוקה הוא תחום המצברים וניצן למצוא אצלהם מצברים מכל המינים והסוגים הקיימים בשוק לכן גם המחירים יהיו זולים בהרבה משאר המקומות .

הטיפ החודשי מאות מאור מצברים: בבקשה מכם, תעשו לעצמכם משהו טוב ואל תקנו מצברים של סתם חברות! כמו שמאור מצברים תמיד אומרים ללקוחותנו שמצברים איכותיים עולים , אז לא לחפש מצברים של 100 או 149 שקלים , מצבר טוב ז המצבר שעולה מינימום 400 שקלים. מצבר לרכב זה לב המכונית שלכם אז תשקיעו בו את זה!

לקבלת הצעת מחיר למצבר למשאית לחצו כאן