מה חדש שמוליק גואטה  

חיות מחמד בתל אביב ואיך מטפלים כמו שצריך

היי חברים, אני בתור פעיל מאוד בארגון צער בעלי חיים תל אביב אוהב לדבר על חיות מחמד וכיצד ניתן לעזור להם.לפני שאני מתחיל בפוסט אני מעוניין לקדם נושא שמאוד חשוב לי שנקרא אימוץ כלבים.

  • אני ממליץ בחום לאמץ כלבים למי שמעוניין! אתר הום דוג מציג בתאריך 4 לחודש יולי 2014 מבצע ברחוב שי עגנון 1 פינת אבן גבירול , במתחם רידינג בתל אביב. אימוץ כלבים בתל אביב זה נושא חשוב מאוד ואסור להתעלם , חובה לתת ולאמץ כלב ולעזור לו! חיות מחמד גם כן מחכות לאהבה של כולנו!

תל אביב העיר הגדולה, היא עיר שבה להרבה מאד אנשים ישנן חיות מחמד מסוגים שונים. אין זה נדיר כלל לראות אנשים מטיילים עם כלב אחד ואף יותר מאחד, כלבים מכל הסוגים והגזעים. לא רק כלבים קיימים בעיר תל אביב – אנשים רבים מגדלים חתולים, ציפורים ממינים שונים, אוגרים, ארנבונים ומכרסמים נוספים, ואפילו זוחלים כמו נחשים וכדומה. חיות מחמד הן חוויה נפלאה לכל בני הבית, אך הן גם דורשות טיפול צמוד. כל מי שמחזיק ברשותו חיית מחמד, מחזיק גם את הטפון של הווטרינר הקרוב על דלת המקרר.

 וטרינרים בתל אביב שעוזרים 24 שעות ביממה

 חיות המחמד הרבות בתל אביב מביאות לעיר גם הרבה מאד וטרינרים. וטרינרים בתל אביב הם רופאי חיות, אנשים אשר יודעים לטפל בכל הבעיות הרפואיות הקשורות לבעלי חיים מכל הסוגים. וטרינרים בתל אביב נותנים לתושבי תל אביב שירותים מגוונים, כמו מתן חיסונים לחיות מחמד על פי הצורך, הדרכה של הבעלים בגידול החיות, בדיקות שגרתיות, טיפול במחלות ובפציעות ועוד. במקרים מסוימים, במיוחד אצל וטרינרים פרטיים בתל אביב, ניתן גם שירות של טיפוח של חיות המחמד, במיוחד של כלבים וחתולים,(אם יש לכם כלב חדש חשוב מאוד לבצע רישום לכלבים). כולל שיוף ציפורניים, ניקויי שיניים, חיטוי כנגד פרעושים ומזיקים שונים, וכן הלאה.

 ביקור אצל וטרינרים בתל אביב

 ישנן חיות מחמד אשר דורשות טיפול רב יותר ומדויק יותר, ובמסגרת הטיפול גם זקוקות לביקורים תכופים יותר אצל וטרינרים בתל אביב. לעומתן, חיות מחמד אחרות נזקקות לשירותיו של הווטרינר לעיתים רחוקות או בכלל לא (דגים, למשל). כלבים וחתולים הם, באופן טבעי, בעלי החיים אשר מגיעים אל הווטרינרים לעיתים התכופות ביותר, לצורך מתן חיסונים שגרתיים, בדיקות תקופתיות וטיפול במחלות שונות, אשר נפוצות אצל בעלי החיים הללו לא פחות מאשר אצל בני האדם. כאשר מגיעים אל וטרינר תל אביב, כדאי לוודא שיש לכם, הבעלים, כימיה טובה עם הווטרינר וכי אתם סומכים עליו, שיטפל בחיית המחמד שלכם בצורה הטובה ביותר. כדאי לדעת גם, שניתן לפנות אל וטרינר בתל אביב גם במקרה שבו מוצאים בעל חיים פצוע, כמו למשל ציפור שבורת כנף, חתולים פצועים, וכן הלאה.

זה הזמן לפרגן לוטרינרים ולהבין איך נראה יום בחיים שלהם, לנו זה נראה מאוד קשה אבל זה מה שהם עוברים בכל יום, כל הכבוד!