מה חדש שמוליק גואטה  

מגנטים לאירועי חברה פופולאריים במיוחד בשנים האחרונות

דבר ראשון שקראתי באינטרנט היום בבוקר שמאוד הדאיג אותי זאת הכותרת: מחקר: מלחמה גרעינית תהרוג 2 מיליארד איש. חברים מי צריך מלחמה גרעינית בכלל? זה לא מועיל לאף אחד..

בכלל חשבתי לכתוב פוסט על משהו משמח כמו אירועים ואני בכל זאת יעשה זאת – מגנטים לאירועים.

אירועי חברה

 אירועים לחברהכל חברה אשר מכבדת את עצמה עורכת מידי פעם אירועי חברה מסוגים שונים. לפעמים מדובר באירועי סגורים לעובדים, במסגרת ימי גיבוש, כנסים מקצועיים וכדומה, ולעיתים מדובר באירועים פתוחים יותר, כמו אירועים מיוחדים לעובדים ולבני משפחותיהם, או אירועי השקה שונים. אירועי חברה הם תמיד אירועים ברמה גבוהה של הפקה, והם משמשים את החברה לא רק למטרה הרשמית הספציפית שלשמה הם נערכים, אלא גם לפרסום ייחודי לחברה. לכן, אירועי חברה יהיו יוקרתיים ומקצועיים, ויכבדו כל אדם אשר מגיע לאירוע בדרכים שונות אשר יגרמו לו להתחבר לחברה ולפעילויות שהיא מבצעת.

מזכרות לאירועי חברה

 בגלל כל הסיבות האלה, במסגרת אירועי חברה נהוג מאד לתת למוזמנים אשר מגיעים לאירוע מזכרת כלשהי. ברוב המקרים מדובר במזכרות שימושיות אשר קשורות בדרך זו או אחרת לחברה – אם במוצר עצמו או בהטבעה או הכיתוב שעליו. כל מזכרת המחולקת באירוע חברה מכילה את שם החברה והלוגו שלה, כמו גם את ציון האירוע, למשל "השקת הX" או "יום גיבוש לעובדים", וכמובן תאריך האירוע. באופן זה, הופכת המזכרת גם למתנה שימושית לעובדים וגם לפרסומת נגישה לחברה. מזכרות פופולאריות שניתן למצוא אצל חברות שונות הן עטים מוטבעים,מגנטים לאירועים , מחשבונים קטנים, תיקים ייחודיים, כוסות בעיצוב ייחודי וכדומה. גודל המזכרת וסוג המזכרת נקבעים לפי סוג האירוע ומספר המוזמנים אשר אמורים להגיע אליו, כאשר מטבע הדברים, ככל שישנם פחות מוזמנים, כך ניתן להשקיע במזכרת יוקרתית יותר.פינוקים על החוף

מגנטים לאירועי חברה

 אחת המזכרות הנפוצות כיום באירועי חברה, כמו גם באירועים אחרים, היא מזכרת של מגנטים לאירועים. מגנטים לאירועי חברה יכולים להיות מזכרת בלעדית לאירוע, או להיות מצורפות למזכרת נוספת. היתרון של מגנטים לאירועי חברה הוא שניתן להתאים אותם לאירוע בקלות ולהוסיף עליהם כל כיתוב רצוי, גם באורך ארוך יחסית, שאינו מתאים, למשל, להטבעה על עט. ישנם שני סוגים של מגנטים לאירועי חברה. הסוג הראשון הוא מגנט מוכן מראש, אותו מזמינה החברה במפעלים מתאימים בכמות גדולה ובהתאמה אישית. מגנטים כאלו יכולים להיות בצורת לוגו החברה או בצורות מתאימות אחרות, עם תמונה מתאימה או בלעדיה, והעיקר – עם כיתוב המתאים הן לחברה באופן כללי והן לאירוע הספציפי בו יחולקו המגנטים. הסוג השני הוא מגנטים עם תמונה אישית של המשתתפים באירוע. על מנת ליצור מגנטים אישיים מסוג זה, יש להעמיד באירוע צלם מיוחד, שתפקידו לצלם כל אדם שהגיע באירוע, ולפתח את התמונה על גבי מגנט עם מסגרת או כיתוב מתאים במהלך האירוע. באופן כזה, כל אורח באירוע יוכל לקחת את המגנט האישי שלו בצאתו מן האירוע, וליהנות ממזכרת ייחודית ואישית. ניתן גם להעמיד תא צילום בו מצטלמים האורחים בכוחות עצמם, אך זוהי אפשרות יוקרתית פחות, שלא תמיד מתאימה לאירועי חברה.