מה חדש שמוליק גואטה  

משחקים ודרמות אחרות

הדרמה על מותו המסתורי של ילד בן 11 הייתה דירוגים פגעו עבור בתחילת השנה וזכו לשבחי ביקורת. מצלם בגרסה האמריקנית יתחיל בחודש ינואר שישודר בשנה הבאה, ואילו גרסת בריטניה תהיה בכורה ב- אמריקה בארצות הברית ב -7 באוגוסט.

כריס , שיצר את הדרמה יכתוב את הפרק הראשון. ישמש כמפיק בפועל בתכנית האמריקנית, אבל לא הייתה שום הודעה על ליהוק. פוקס בידור היו"ר קווין ריילי אמר שהוא היה "בר מזל להיות מסוגל להביא את גרסה חדשה של המסתורין הזה לקהל האמריקאי". "הוא הסוג של סיפור שתופס את תשומת הלב שלך ומשאיר אותך מרותק עם כל דקה – וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים בסדרת אירוע," הוא אמר. אוליביה קולמן כיכב כבלש אלי מילר לצד דיוויד טננט כבלש מפקח אלק הארדי, חוקר את מותו של דני לאטימר בעיירת חוף בדיוני.

שיאו של החקירה, שהוקרנה בחודש אפריל, היה לעיני קהל שיא של 8.9 מיליון צופים
ממשלת צרפת חשפה הצעת חוק חדשה על ידי הנשיא פרנסואה הולנד כדי לעזור פרברים המקופחים במדינה, הסצנה של אי שקט בשנים האחרונות.

כמה יורו של השקעה ישירה מדינה היינו להיות מוזרקים בשנה הבאה בפרויקטים סטטוסים לפייסבוק ליצירת מקומות עבודה ולשפר את הדיור. מר הולנד ביקר בפרבר פריז הסוער של קלישי סו בואה, בשבוע זה.

הוא הודה כי "הפתיל איטי הבוער" של אי שקט בפרברים עדיין בוער, אבל אמר שזה יכול להיות עצר. "בעוד פתיל זה שורף לאט, אנחנו יכולים לעצור את זה עם פרויקטים שהם לטווח ארוך, לטווח ארוך מאוד," הוא אמר. המהומות של שינה 2005 החלו בקלישי, המתפשטים במהירות באמצעות אחוזות דיור מוזנחות ברחבי הארץ. אזורים כאלה הם ביתם של אוכלוסייה גדולה של עולים חדשים וצאצאיהם, לעתים קרובות מהמושבות בעלות רוב מוסלמיות לשעבר של צרפת בצפון אפריקה, וכל עוד יש לי תיגר הלכידות החברתית של המדינה.

מהומות פרצו לפני כשבועיים בפרבר פריז אחרת, , לאחר מעצרו של גבר מוסלמי, שלכאורה ניסה לחנוק את שוטר, כאשר המשטרה אמרה לאשתו כדי להסיר את כיסוי פנים מלא מגורש.

אף אחד לא מאמין לרגע היוזמה החדשה תפתור את המתיחות, אבל הנשיא בבירור רוצה לאותת כי הוא רואה בפרברים כעדיפות, יו ופילד של המדווח מפאריס. "כלים חדשים"

פרנסואה אמי, השר מחפש אחרי היוזמה החדשה של הממשלה הסוציאליסטית, אמר לסוכנות ידיעות כי הצעת החוק "רפורמה בכלים של מדיניות עירונית".

האשראי היה מרוכז ברוב האזורים 230 במצוקה. אזורי מטרה היינו להגדיר מחדש במונחים של רווח והפסד, מר לאמי אמר, בניגוד לתוכניות קודמות, שהתייחסו לגורמים כמו בעלות על רכוש, משפחות חד הוריות ואבטלה.

בקלישי, אוכלוסיית 30,000, שיעור האבטלה היא 22.3%, או כפול מהממוצע הארצי. ממשלות צרפת של שמאל וימין כבר הזרמת כספים לפרברים המקופחים במשך כמעט ארבעה עשורים קודים למיקמק. בחודש אוקטובר עוד משחקים  2005 למותם של שני בני נוער הצית שלושה שבועות של ביזה ושריפת מכונית באחוזות דיור ברחבי צרפת. הצעת החוק של מר הולנד צפוי לעבור לפני שהפרלמנט בסתיו.

אתרי בריאות שונים: